Piafka

O MNIENagłówek o mnie

Witajcie w moim kawałku blogosfery. Jestem Kaja i pochodzę z Krakowa. To tutaj mogłam sprawdzić swoje umiejętności projektowania wnętrz w praktyce - zajmując się swoim pierwszym mieszkaniem. Efekty oraz proces tych zmagań na pewno będziecie mogli zobaczyć na blogu.

Odkąd pamiętam uwielbiałam robić zdjęcia. Zaczęło się od podkradania aparatu rodzicom, potem pierwszy kompakt, aż w końcu doszłam do etapu, w którym nie mogę się obejść bez półprofesjonalnej lustrzanki cyfrowej. Zdjęcia robię ciągle, wszędzie i wszystkim. Na pewno możecie się ich spodziewać mnóstwo w moich postach. 

Jestem zwolennikiem poszukiwania kreatywnych rozwiązań. Jeśli nie mogę sobie na coś pozwolić, to zamiast z tego rezygnować, staram się wymyślić jakąś alternatywę. Stąd zamiłowanie do DIY.

Z dziwnych dziwności o mnie to nie znoszę zangielszczania wszystkich możliwych terminów, jestem przewrażliwiona na punkcie praw autorskich, uwielbiam darmowe oprogramowanie i lasagne. 
Nagłówek o blogu

Blog powstał z tęsknoty za pisaniem oraz chęci podzielenia się moimi pasjami i wiedzą.
Znajdziecie tutaj posty związane z:
  • Fotografią
  • Projektowaniem wnętrz
  • Projektami DIY
  • Grafiką użytkową 
Nazwa bloga, Piafka, pochodzi od francuskiego piaf, czyli wróbel. Ten mały ptaszek jest mocno związany z moją rodziną :)

Miejsce pracy - wizualizacja


Zapraszam wkrótce