Piafka-blog wnętrzarski

Kalendarz adwentowy - do druku

1 gru 2016

Dzisiaj pierwszy dzień grudnia, czas zacząć odliczać dni do Świąt. A najlepiej nadaje się do tego kalendarz adwentowy. Jeśli jeszcze nie macie swojego, możecie wydrukować ten i skreślać kolejne dni.

Uwielbiam czas adwentu i przygotowań. W tym roku postanowiłam, że nie zostawię wszystkiego na ostatnią chwilę i powiem Wam, że idzie mi całkiem nieźle - mam już część prezentów, mieszkanie w trakcie sprzątania, a w przyszłym tygodniu zabieram się za pierniczki. Jest szansa, że w tym roku, po raz pierwszy, nie będę w pośpiechu pakować prezentów na 5 min przed przyjściem gości. Trzymajcie za mnie kciuki :)

Do tej pory mogliście zobaczyć dwa moje kalendarze adwentowe: drewniany domek oraz skarpetki. Pokazywałam Wam też, jak je zrobić samodzielnie.


A dzisiaj mam dla Was kalendarz adwentowy do druku, taki w wersji last minute. Wystarczy wydrukować, powiesić i skreślać kolejne dni (najlepiej zakreślać lub zamalowywać małe gwiazdki w rogu każdego kwadratu). Żeby pobrać kalendarz, kliknij link niżej.

Kalendarz jest chroniony prawami autorskimi, możesz z niego korzystać jedynie do użytku osobistego (zabrania się dalszej sprzedaży czy wykorzystywania komercyjnego oraz wszelakich modyfikacji kalendarza).
W tym miesiącu na blogu pojawi się jeszcze kilka plików do druku, obserwuj mojego bloga, żeby nie przegapić ;-)

Pozdrawiam,
Kaja
Podobało Ci się? Podaj dalej
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz