Piafka-blog wnętrzarski

DIY Planer - organizer PDF do wydrukowania

6 sty 2022

planer organizer do wydrukowania
W dobrej organizacji czasu pomaga odpowiedni planer. Jeśli szukasz swojego, jesteś w dobrym miejscu! W tym wpisie znajdziesz darmowy organizer do pobrania i wydrukowania. Oprócz typowych stron do planowania czasu (układ miesięczny, tygodniowy), znajdziesz w nim także miejsce na podsumowania, spisywanie celów, menu tygodniowe, habit tracker czy planer blogowy. Pobierz planer na 2022 rok za darmo! 

Jak co roku, mam dla Was planer do pobrania za darmo. Wystarczy, że go wydrukujesz i złożysz według własnych potrzeb. Możesz go włożyć do segregatora, wkleić do zeszytu czy nawet zamówić fotoksiążkę. 

organizer 2022 do druku

W środku znajdziesz aż 51 stron do planowania!

♥ kalendarz roczny na 2022
♥ wszystkie miesiące z datami, miejscem na notatki i stroną z nazwą miesiąca
♥ cytaty motywujące
♥ przekładki stron do segregatora
♥ podsumowanie 2021 i plany na 2022
♥ planer miesięczny, tygodniowy
♥ menu tygodniowe
♥ urodziny/imieniny
♥ planer blogowy
♥ tracker haseł
♥ tracker nawyków (kilka wersji)
♥ tracker wydatków
♥ stronę na notatki (z kropkami)Cały rok na jednej stronie ułatwi planowanie długoterminowe. Oprócz widocznej wyżej okładki, dostępne są także przekładki z cytatami motywującymi.

W planerze przewidziałam miejsce na drobne podsumowanie poprzedniego roku - zapisanie najważniejszych osiągnięć, wspomnień z poszczególnych miesięcy, oraz na spisanie postanowień na 2022 rok. Poszczególne części organizera można rozdzielić dołączonymi stronami tytułowymi - przekładkami. 

Zaprojektowałam także stronę do spisania urodzin/imienin bliskich osób.Są także znane z poprzednich wersji tracker wydatków, wspierający oszczędzanie oraz trackery haseł czy nawyków

Ale najważniejsze to oczywiście strony pozwalające zaplanować miesiąc czy tydzień. Kalendarz na każdy miesiąc z miejscem na notatki oraz stroną tytułową danego miesiąca. Strona pozwalająca spisać najważniejsze zadania do zrobienia, a także planer tygodniowy świetnie pomagają w dobrej organizacji czasu. 

.

Pozostałe planery do druku


1. Akwarelowy Bullet Journal Do DrukuTo mój ulubiony planer do druku, pełen specjalnych kolekcji w stylu Bullet Journal, zdobiony akwarelowymi ilustracjami. Pokochały go setki osób, dlatego co roku przygotowuję jego aktualizację. Dostępny jest do zakupu w moim sklepie (cena zależy od kursu walut, wynosi około 30zł) i składa się z 83 stron do druku:

♥ okładki
♥ kalendarz roczny na 2020 i 2021
♥ spis treści
♥ ważne daty (w dwóch wersjach)
♥ przekładki do segregatora
♥ podsumowanie 2020 oraz plany na 2021
♥ planery miesięczne (z datami), w dwóch wersjach oraz stronę tytułową z każdym miesiącem (z akwarelową grafiką)
♥ planer miesiąca (bez dat, z miejscem na notatki)
♥ planer tygodniowy
♥ menu tygodniowe
♥ kolekcje bullet journal - urodziny/imieniny, lista prezentów, podróże po świecie, podróże po Polsce, filmy do zobaczenia, książki do przeczytania, ulubione produkty, wish lista, zabawne fakty, pomysły, zabawne powiedzonka, do zrobienia, pusta lista, notatki
♥ miesięczne wydatki (zestawienie i plan odkładania)
♥ nowe nawyki
♥ cele blogowe/strony na rok 2021
♥ statystyki odwiedzin bloga/strony
♥ planer postów

Jeśli posiadasz już ten planer, w sklepie możesz zakupić tylko strony z kalendariami na ten rok. 2. Minimalistyczny Planer Bez Dat
To jeden z pierwszych planerów, które opracowałam. Utrzymany jest w minimalistycznym stylu, dostępny w dwóch wersjach - kolorowej oraz monochromatycznej.

W środku znajdziesz aż 54 strony do planowania!
♥ planer roczny, miesięczny (bez wpisanych dat), tygodniowy i dniowy
♥ najważniejsze daty
♥ cytaty motywujące 
♥ listę zakupów
♥ do zrobienia
♥ nowe nawyki
♥ listę prezentów
♥ pomysły
♥ listę sprzątania
♥ planer blogowy
Cudownego 2022 roku dla Was i udanego planowania!

Pozdrawiam,
Kaja

Podobało Ci się? Podaj dalej