Piafka-blog wnętrzarski

DIY organizer - tracker wydatków do pobrania

6 sty 2020

Żeby dobrze zarządzać finansami, konieczne jest śledzenie wydatków. Choć jest mnóstwo aplikacji służących do tego, niektórzy wolą notować na papierze. Jeśli znajdujesz się w tej grupie, to właśnie dla Ciebie przygotowałam tracker wydatków do druku

Przygotowałam dla Was tracker wydatków w dwóch wersjach, bo każdy służy do czego innego.

Pierwszy pomaga odłożyć na konkretny cel - co miesiąc notujesz w nim, ile udało Ci się zaoszczędzić (to ten tracker ze słoikiem).

Drugi to typowy planer wydatków - spisujesz wszystkie koszty i podsumowujesz, np. co tydzień lub miesiąc. Masz przejrzysty obraz tego na co i ile wydajesz.

Zobacz też: tracker haseł do pobrania

Planer do druku


planer 2021 do druku


Tracker wydatków należy do większej kolekcji podobnych plików do pobrania. Jeśli jesteś zainteresowany planowaniem swojego czasu przy pomocy planera - koniecznie zobacz link wyżej.


Tracker wydatków do pobrania 
Uwaga! Pamiętajcie o przestrzeganiu praw autorskich - organizer oraz jego części składowe udostępniam tylko do użytku osobistego. Przed umieszczeniem plików na swojej stronie, sprzedażą, zmodyfikowaniem elementów graficznych czy innym użyciem komercyjnym - skontaktuj się ze mną! Lubisz notować swoje wydatki czy podchodzisz do tego raczej na luzie? Sama należę do grona osób, które umieją oszczędzać, ale nigdy nie potrzebowałam do tego żadnego narzędzia i z takiego nie korzystałam. Dajcie znać, czy taki tracker wydatków jest przydatny, czy może coś w nim poprawić?

Pozdrawiam,
KajaPodobało Ci się? Podaj dalej
1 komentarz