Piafka-blog wnętrzarski

Kalendarz 2020 do pobrania i wydrukowania - pdf

2 sty 2020

Z okazji nowego roku mam dla Was, jak zwykle, prezent - kalendarz na 2020 do pobrania i wydrukowania. A z okazji nowej dekady dorzucam plakaty z gwiazdozbiorami zodiakalnymi gratis. Pobierz kalendarz w formacie pdf, wydrukuj i zaplanuj cały rok - przewidziałam sporo miejsca na notatki. 

W tym roku zdecydowałam się na dość prosty kalendarz na 2020 z motywem konstelacji, które odpowiadają znakom zodiaków. Kalendarz wystarczy pobrać, wydrukować i gotowe - możecie planować :) A niżej znajdziecie jeszcze plakaty do druku, możecie stworzyć całą galerię ścienną w tym stylu. Jeśli chcecie jeszcze kilka (mam trochę pomysłów w głowie), to koniecznie dajcie znać na Facebooku albo w komentarzach.

Szczęśliwego Nowego Roku!!

A jak mi dzieci pozwolą, to siądę do wpisu z podsumowaniem 2019 i planami na 2020. To taki tekst, który kieruję głównie do siebie, ale wiem, że część z Was znajduje w nim motywację czy inspirację do działań, dlatego postaram się szybko opublikować. Szykuje się trochę poważnych zmian w moim życiu od tego roku :)

Kalendarz 2020 do pobrania
Plakaty gwiazdozbiory zodiakalne do pobraniaI jak Wam się podoba taki kalendarz? Pewnie jeszcze czekacie na aktualizację organizera z zeszłego roku :) Postaram się, jak najszybciej tym zająć! 

Pozdrawiam,
KajaPodobało Ci się? Podaj dalej
4 komentarze
  1. Ppdobno nowa dekada zacznie sie w 2021 tak mówi Bralczyk!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Słuszna uwaga :) Taki skrót myślowy poczyniłam, uległam wszechobecnym podsumowaniom minionej dekady. Bo kolejna dekada XXI wieku faktycznie zacznie się w 2021, te popularne teraz teksty są chyba bardziej symboliczne, związane po prostu z upływem 10 ostatnich lat :)

      Usuń