Piafka-blog wnętrzarski

Organizer 2019 do pobrania - planer PDF do druku

8 sty 2019

planer 2019

Szukasz idealnego organizera, ale w każdym czegoś Ci brakuje? Spróbuj zorganizować swój czas korzystając z tego wyjątkowego, darmowego planera do druku, który bez problemu dostosujesz do własnych potrzeb. Pobierz organizer na 2019 rok i stwórz własny kalendarz za darmo. To najlepiej przemyślany i najładniejszy planer do druku! Oprócz klasycznego układu miesięcznego, tygodniowego oraz dniowego (nowość!), znajdziesz w nim podsumowanie 2018, planer celów na 2019, menu tygodniowe, planer blogowy, habit tracker i wiele, wiele innych. Zobacz i pobierz ulubione strony. 

Moje organizery cieszą się niesłabnącą popularnością, coroczna aktualizacja to już tradycja, także w 2019 nie mogło zabraknąć nowego planera (lub jak ktoś woli plannera ;-)). Oprócz aktualizacji dat, oczywiście, nie mogłam się powstrzymać i są pewne nowości - wszystko opisałam niżej.
Koniecznie zobacz wcześniejsze wpisy z organizerami - dalej możesz z nich korzystać, a zawierają strony, których tu nie ma (np. planer wydatków, listę sprzątania, cytaty motywujące,  inne układy planerów tygodniowych i dziennych, listy do zrobienia, kolekcje ulubionych filmów itd.). Polecam w szczególności ten z ostatniego zdjęcia - znajdziesz w nim wyjątkowe i piękne akwarelowe kolekcje w stylu bullet journal do drukuOrganizery do druku - poprzednie wersje


Botaniczny planer do pobrania

organizer 2019

Zaktualizowałam daty z w planerze z poprzedniego roku, ale także dodałam nowe strony. Dla Waszej wygody umożliwiłam pobieranie całości (link na dole wpisu) lub wybranych stron (pod każdym zdjęciem). 

Planer składa się z (nowości wyróżniłam innym kolorem):

- okładki
- rok 2019 na jednej stronie
- strony z miejscem na Twój cytat
- stron z cytatami motywującymi 
strony tytułowe 
- podsumowanie 2018
- cele, marzenia na 2019
- planer miesięczny
- planer tygodniowy
- planer dzienny
- menu tygodniowe
- spis urodzin, imienin
- kalendarz na każdy miesiąc wraz z nazwą miesiąca
- statystyki blogowe 
- cele blogowe na 2019
- notatki
- pusta strona z kropkami (bullet journal)

Dodatkowo możesz pobrać - habit tracker (aż w 3 wersjach!), spis haseł, planer wydatków (do pobrania niedługo).

Kalendarz 2019

Cytaty motywujące - POBIERZ | Kalendarz na 2019 - POBIERZ

plany, marzenia, cele 2019
podsumowanie 2018
planer miesięczny do pobrania
Planer tygodniowy do pobrania
Planer dzienny do druku

Menu tygodniowe do druku

Menu tygodniowe - POBIERZ

urodziny, imieniny

Kalendarz 2019 do druku

Kalendarz miesięczny z miejscem na notatki - POBIERZ

planer blogowy

Planer blogowy - POBIERZ

Bullet journal do druku notatnik z kropkami

Notatki i strona w kropki (bullet journal) - POBIERZ

habit tracker do druku

 Tracker nawyków - POBIERZ

planer wydatków do druku

Planer wydatków - do pobrania wkrótce
Wzorem lat ubiegłych strony z planerami miesięcznymi, tygodniowymi oraz dziennymi są czarno białe. Planery tygodniowe oraz dzienne nie mają wpisanych dat, organizację można zacząć w dowolnym momencie.

Uwaga! Pamiętajcie o przestrzeganiu praw autorskich - organizer oraz jego części składowe udostępniam tylko do użytku osobistego. Przed umieszczeniem plików na swojej stronie, sprzedażą, zmodyfikowaniem elementów graficznych czy innym użyciem komercyjnym - skontaktuj się ze mną! Zaktualizowany kobiecy planer + bullet journal 

kalendarz 2019

Nowy planer nie zawiera stron wszystkich z kolekcjami. Bullet Journal do druku znajdziesz w moim sklepie na Etsy.Kto dotarł do końca? Bo to nie koniec niespodzianek i prezentów :) W głowie mam mnóstwo kolejnych stron do organizera (ciągle myślę na przykład nad planerem ślubnym do pobrania), ale najchętniej tworzę rzeczy, z których Wy chcecie korzystać. Dlatego, jeśli masz pomysł na nowe strony do planera, brakuje Ci jakiejś kolekcji - napisz proszę w komentarzu, zobaczymy, co da się zrobić :)  

Życzę Wam wielu wspaniałych chwil i radości ze zrealizowanych celów w 2019 roku! 

Pozdrawiam,
KajaPodobało Ci się? Podaj dalej
4 komentarze
 1. O tak, planer ślubny koniecznie! Stoimy w kropce z Narzeczonym, bo zupełnie nie wiemy jak się zabrać za organizację ��

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo!!! Już wydrukowałam teraz planowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy5/15/2020

  sam nie wiem jak pobrać?

  OdpowiedzUsuń