Piafka-blog wnętrzarski

DIY Organizer - Habit Tracker do pobrania

14 mar 2018

Chcesz wprowadzić nowy nawyk do swojego życia? Codzienne ćwiczenia, czytanie, uśmiech do pani w sklepie, a może coś zupełnie innego? W osiągnięciu tego celu pomoże Ci habits tracker. Pobierz, wydrukuj i śledź postępy, jakie robisz każdego dnia. 
Pojawienie się dziecka oznacza konieczność wprowadzenia pewnej rutyny. Co z tego, że o 20:00 chcesz oglądnąć serial, jeśli potomek akurat o tej godzinie chodzi spać i jak to olejesz, w domu zacznie się 3 wojna światowa? Podobnie jest u mnie - musiałam nauczyć się pewnych powtarzalnych czynności. Ich nie muszę zapisywać, są normalnym elementem każdego dnia. Ale chcąc wpleść pomiędzy nie nowe nawyki, potrzebowałam wsparcia. Habit tracker nie jest nowością w organizerze - pojawił się w jego pierwszej odsłonie (zobacz: organizer do pobrania), ale nigdy nie był kolorowy. Zmieniła się też jego forma, na jednej stronie można teraz zmieścić więcej nawyków ;-)

Habit tracker stworzyłam w tym samym stylu co organizer na 2018 rok.

Do wyboru macie dwie formy - śledzenie jednego nawyku przez cały rok lub kilku w danych miesiącach (12 miesięcy na jednej stronie).Uwaga! Pamiętajcie o przestrzeganiu praw autorskich - organizer oraz jego części składowe udostępniam tylko do użytku osobistego. Przed umieszczeniem plików na swojej stronie, sprzedażą, zmodyfikowaniem elementów graficznych czy innym użyciem komercyjnym - skontaktuj się ze mną! 

W swojej organizacji łączę oba trackery, w zależności od nawyku, który chcę wprowadzić w życie. Sama chciałabym pilnować rehabilitacji i każdego dnia 15 minut sprzątać dom. Na razie idzie mi tak sobie, ale usypiając Lilkę, prawie zawsze robię półprzysiady - liczy się jako rehabilitacja na wzmocnienie nóg, prawda? :)
A Wy jakie nowe nawyki chcielibyście wprowadzić do swojego życia?


EDIT: Na Waszą prośbę przygotowałam jeszcze jeden tracker nawyków do pobrania. Prosty, z miejscem na notatki oraz nagrodą za realizację zadania.


Jeśli jednym z Twoich nowych nawyków jest pilnowanie regularnego uprawiania sportu - zobacz jeszcze dwa formularze, które opracowałam graficznie. Ich autorką jest Kasia, a możesz je pobrać z jej grupy na Facebooku - FitMisja. Jeszcze nie jest za późno żeby zacząć regularnie ćwiczyć w tym roku ;-)
Pozdrawiam,
KajaPodobało Ci się? Podaj dalej
Brak komentarzy: