Piafka-blog wnętrzarski

Kalendarz na marzec 2017 - do pobrania i wydrukowania

1 mar 2017


Czas nieubłaganie leci, zaczynamy ostatni miesiąc tego kwartału! Mam dla Was kalendarz na marzec 2017 z miejscem na notatki. Jak na ten miesiąc przystało - jest wiosennie. 

Czas na kolejne strony do kalendarza utrzymanego w stylu podobnym do tegorocznego organizera. Tak jak ostatnio możecie wybrać aż z trzech wersji. 

Pewnie zauważyliście, że w lutym mnie tu nie było, na Facebooku i Instagramie też dość pusto. A wszystko przez dość niefortunny wyjazd na narty, kiedy to nie wypięły mi się narty i ze stoku zwiózł mnie Pan z GOPRu. Trzech różnych lekarzy postawiło trzy różne diagnozy, każda wyjątkowo nieprzyjemna, a do tego kosztowna w skutkach (kto zgadnie na kiedy zaproponowano mi termin do ortopedy w ramach NFZ? O operacji już nawet nie mówię ;-)). Ale na szczęście dla mnie okazało się, że mam jakieś takie upośledzone kości i na chwilę obecną wychodzi, że mam "tylko" złamaną kość i może obejdzie się bez żadnych drutów, śrub i innych paskudztw w nodze. Pan ortopeda powiedział mi, że dorośli tak nóg nie łamią, to uraz kolana typowy dla dzieci :D Także na razie spędziłam miesiąc leżąc w łóżku, mogąc wygodnie korzystać jedynie z telefonu. Ale powolutku zaczynam kuśtykać i nawet trochę mogę siedzieć przy laptopie - spodziewajcie się mnie tutaj więcej. I koniecznie trzymajcie kciuki, żeby moje kości zrastały się równie szybko, jak u dzieci!

Tak sobie kuśtykam. Kule są taaaakie niewygodne! Zdjęć się nie da robić :(
Fot. Aga (prawie ostre Ci wyszło, ale ciii na pewno nikt nie zauważy)  


Pozdrawiam,
KajaPodobało Ci się? Podaj dalej
2 komentarze
  1. Przepiękny kalendarz, szkoda, że nie zauważyłam go wcześniej :P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję! Dzisiaj będzie kwietniowy ;-)

      Usuń