Piafka-blog wnętrzarski

Kalendarz na sierpień 2017 - do pobrania i wydrukowania

2 sie 2017


Czas na kalendarz na sierpień 2017 do pobrania! Jak zwykle 3 wzory do wyboru, a wszystkie ozdobione delikatnymi, botanicznymi motywami.

Podobnie, jak poprzednie, i ten kalendarz utrzymany jest w stylu podobnym do tegorocznego organizera.

Powiedzcie mi, co się stało z lipcem?? Dopiero co wrzucałam kalendarz na poprzedni miesiąc, a tu już sierpień... W tym czasie prawie udało mi się skończyć kilka projektów meblowych (czekają na malowanie), pojechaliśmy na nieco wydłużony weekend do Białki, pochodziliśmy po Pustyni Błędowskiej, a nawet zorganizowałam całą szafę w salonie. Bilans końcowy nie jest taki zły, choć dalej nie mogłam wygodnie korzystać z laptopa i bardzo zaniedbałam bloga. Ale dobre wieści! Przy tych upałach zamykam się na całe dnie w pokoju z klimatyzacją i już zgrałam zdjęcia z początku lipca ;-) Jak się nie ochłodzi, to może nawet dojdę do tych z wakacji 2009? Ostatnio jestem bezwzględna wobec wszelakiego zbieractwa - zarówno przedmiotów, jak i fotografii. Wolę zostawić kilkanaście najlepszych ujęć, niż mieć setki podobnych obrazów i nigdy do nich nie wracać. Też tak macie, że podczas wyjazdu potraficie zrobić niezliczone GB zdjęć, a potem i tak wybieracie 3 ukochane kadry i tylko je obrabiacie? No właśnie, trochę to bez sensu, dlatego bez żalu pojechałam na nasze mini wypady bez aparatu, a zdjęcia zrobiłam telefonem, od razu kasując te nieudane. Jaka to oszczędność czasu i miejsca na dysku ;-)

Jak jesteście ciekawi, co u mnie, koniecznie obserwujcie mnie na Instagramie, bo to właśnie tam najczęściej pojawiają się nowości, w szczególności w relacjach. Tymczasem łapcie kalendarz na sierpień!


Link do pobrania kalendarza niżej.

Udanego sierpnia!

Pozdrawiam,
Kaja
Podobało Ci się? Podaj dalej
2 komentarze
  1. Zabieram Twoje cudowne kalendarze i bardzo dziękuję. Może udałoby Ci się wrzucać kalendarze pod koniec miesiąca, bo planuję do przodu i później trzeba przepisywać? W jakim programie robisz kalendarze?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo mi miło, że Ci się podobają :) Co miesiąc planowałam wrzucać co najmniej tydzień wcześniej, ale wyszło, jak wyszło, niestety ten rok mnie nie rozpieszcza :( Na przyszły rok wszystkie miesiące pojawią się równocześnie i nie będzie już tego problemu.

      Usuń