Piafka-blog wnętrzarski

DIY Organizer 2018 do pobrania - planer pdf do druku

10 sty 2018

Kiedy kalendarz to za mało, a Ty ciągle o czymś zapominasz, spróbuj zorganizować swój czas korzystając z tego darmowego planera do druku. Pobierz organizer na 2018 rok i zacznij dobrze zarządzać swoim czasem. To najlepiej przemyślany i najładniejszy planer do druku! Oprócz klasycznych układów miesięcznych i tygodniowych, znajdziesz w nim podsumowanie 2017, planer celów, menu tygodniowe, planer blogowy i wiele, wiele innych. Zobacz i pobierz ulubione strony.

O mojej aktualnej organizacji życia na pewno napiszę Wam osobny wpis, ale to, jak wygląda moje pojęcie czasu najlepiej obrazuje pewna rozmowa:

B: I jak ci minął dzień? Wyspana?
K: Świetnie! Zdrzemnęłam się na 3 godzinki, z malutką przerwą na karmienie. A, i na kąpiel. Ah, i jeszcze czytałam Lilce książkę. I wstawiłam wtedy pranie... 

Odkąd pojawiła się Lilka, czas w moim życiu płynie inaczej. Zacierają się poszczególne godziny, a nawet dni, myli poniedziałek z piątkiem czy noc z dniem. A mimo wszystko, całkiem nieźle wychodzi mi organizowanie sobie czasu i realizacja zadań. Z pewnością organizer oraz podkładka od Ogarniam Się bardzo mi w tym pomagają.

W tym roku miało nie być nowego organizera do pobrania, ale nie mogłam się powstrzymać i przygotowałam dla Was coś wyjątkowego - nowy wzór oraz aktualizację poprzedniego!

Koniecznie zobacz wcześniejsze wpisy z organizerami - dalej możesz z nich korzystać, a zawierają strony, których tu nie ma (np. planer wydatków, tracker nawyków, listę sprzątania, cytaty motywujące, planer dzienny, inne układy planerów tygodniowych, listy do zrobienia, kolekcje ulubionych filmów itd.)Nowy, botaniczny planer do pobrania

Zobaczcie sami, jak wyszedł. Zostajemy w botanicznych klimatach, ale jest mniej kobieco, bardziej minimalistycznie. Ale to nie jedyna nowa okładka, pod koniec wpisu znajdziecie jeszcze jedną ;-) 

EDIT: aktualizacja 2021Planer składa się z:

- okładki
- strony z przysłowiem japońskim
- rok 2018 na jednej stronie
- podsumowanie 2017
- cele, marzenia na 2018
- planer miesięczny
- planer tygodniowy
- menu tygodniowe
- strony tytułowe 
- spis urodzin, imienin
- statystyki blogowe 
- cele blogowe

Wzorem lat ubiegłych strony z planerami miesięcznymi oraz tygodniowymi są czarno białe. Planery tygodniowe nie mają wpisanych dat, organizację można zacząć w dowolnym momencie.

Uwaga! Pamiętajcie o przestrzeganiu praw autorskich - organizer oraz jego części składowe udostępniam tylko do użytku osobistego. Przed umieszczeniem plików na swojej stronie, sprzedażą, zmodyfikowaniem elementów graficznych czy innym użyciem komercyjnym - skontaktuj się ze mną! 


Zaktualizowany kobiecy planer + bullet journal 


Nowy planer nie zawiera stron z kolekcjami. Bullet Journal do druku znajdziesz w moim sklepie na Etsy.
Chociaż prosiliście o nowe kolekcje i sama mam na nie pomysły, niestety nie zdążyłam ich jeszcze przygotować. Ale UWAGA! warto śledzić moją stronę, bo niedługo pojawi się osobny wpis m.in. z trakerem nawyków, spisem haseł, terminarzem wizyt u lekarza. 


Nowa okładka organizera
Życzę Wam wielu zrealizowanych projektów i przyjemnej organizacji w tym roku!

Pozdrawiam,
KajaPodobało Ci się? Podaj dalej
12 komentarzy
 1. Super planer :) Właśnie rozglądam się za jakimś i ten na pewno wezmę pod uwagę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To świetnie :) Mi się idealnie sprawdza

   Usuń
 2. Wygląda pięknie - bardzo lubię takie roślinne motywy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy2/01/2018

  Przed wydrukiem- Polecam sprawdzić daty :) na pewno w grudniu jest błąd "20" zamiast "30"- dopiero po wydruku mój mąż stwierdził " ale masz śmieszny grudzień" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informację, nie trudno o pomyłkę wpisując tyle cyfr ;-)

   Usuń
 4. Anonimowy2/11/2018

  Planer jest genialny. Drukuję co rok �� Jeśli mogę zapytać... w jakim programie jest robiony?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy8/19/2018

  Jaki on jest piękny!<3
  Dlaczego ja go dopiero teraz odkryłam ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic straconego, zawsze można zacząć z niego korzystać :)

   Usuń
 6. Można wiedziec w jakim programie robisz takie cudne organizery? :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tej pory korzystałam z epson scan, gimp oraz corel i lightroom, aktualnie zmieniam oprogramowanie i uczę się nowego programu.

   Usuń
 7. Anonimowy8/03/2021

  Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń