Piafka-blog wnętrzarski

Grudzień to magiczny czas w roku, kiedy większość z nas pragnie sprawić przyjemność innym. Może tym razem prześlesz komuś życzenia w tradycyjny sposób, korzystając z poczty? Przygotowałam dla Was kartki świąteczne do druku, aby ułatwić to zadanie.

Odkąd ZUS wysłał do mnie pismo zakańczające prowadzone postępowanie, znowu z wytęsknieniem sprawdzam skrzynkę pocztową wychodząc z domu. W przeciwieństwie do Lilki, która automatycznie wyrzuca całą zawartość do kosza (nauczyła się, że dostajemy same ulotki), pamiętam pocztówki z wakacji, listy od przyjaciółek czy właśnie kartki świąteczne. Jest w tym pewna magia i żeby kultywować tradycję przygotowałam dla Was w tym tygodniu nowe grafiki do pobrania - kartki świąteczne do druku. Aż 11 wzorów do wyboru, ale jeśli żaden nie przypadnie Ci do gustu, koniecznie zobacz zeszłoroczne kartki do pobrania.

Wymyśliłam sobie, że w poniedziałki będę publikować różne grafiki do druku - plakaty, kartki, organizery czy kalendarze. Nie co tydzień, ale jeśli już, to właśnie w ten dzień. Dajcie znać czy lubicie takie przewidywalne harmonogramy wpisów na blogach (pozostałe dni też mam rozpisane, ale na razie trudno mi się trzymać tego planu).

Kartki świąteczne są oczywiście tylko na własny użytek. Najlepiej wydrukować je na grubszym, ozdobnym papierze, wtedy będą się pięknie prezentować. 

Kartki świąteczne do pobrania i wydrukowania - radosne
Pobierz plakaty:

Kartki świąteczne do pobrania i wydrukowania - czarno białe

Pobierz plakaty:

Kartki świąteczne do pobrania i wydrukowania - kwadratowe z własnym tekstem

Pobierz plakaty:Dajcie znać, która kartka najładniejsza. Wiecie, przy dzieciakach tnę czas potrzebny na pracę do minimum i nie zrobiłam licznika pobrań tym razem ;-)

Wesołych Świąt Wam jeszcze nie życzę, bo się spotkamy. Choćby z kalendarzem na 2020! Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie.


Pozdrawiam,
Kaja
Podobało Ci się? Podaj dalej
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz