Piafka-blog wnętrzarski

Polecajka zabawek dla dzieci

29 wrz 2021

Ponieważ trwa właśnie Smart Week na Allegro, przygotowałam dla Was trochę zabawek dla dzieci, które są u nas hitem. 

Wszystkie linki są afiliacyjne - to znaczy, że jak coś kupicie z mojego polecenia, dostanę prowizję z zamówienia. Dla Was nic się nie zmienia :) Polecam Wam rzeczy, które i tak polecałam wcześniej ;-) Chyba wszystkie oferty udało mi się znaleźć z opcją wysyłki Smart. 

Dmuchany zamek - Bestway 


Zamek dmuchany

Ten zamek wyciągam z szafy raz na jakiś czas, ale za każdym razem wywołuje tyle samo okrzyków radości. Dzieci bawią się kilka dni bez przerwy, a potem znów go chowam (wypompowanie zajmuje około 10 minut, ale nie jest to jakieś skomplikowane). Do zamku mamy także pompkę elektryczną

Drewniana kuchenka Ecotoys


Drewniana kuchenka

Ta kuchenka to absolutny hit u Roszka. Codziennie zaczyna dzień od zrobienia śniadania, gotuje dla lalek, autek i dla nas. Gotuje makaron, skarpetki, ludziki :) Nie znam innych, ten model polecam, bo jest estetycznie wykonany, od roku sprawdza się świetnie u nas. Mamy do niego zestaw metalowych garnków

Olbrzymia wywrotka B.Toys


Wywrotka B.Toys

Kolejna zabawka, która codziennie jest w użyciu. Wpisując ją na listę prezentową rok temu, myślałam, że będziemy z niej głównie korzystać na działce. Ale gdzie tam, ona każdego dnia ciężko pracuje - przewozi miśki, ubranka, Roszka lub Lilę ;-) Tak, naprawdę jest wytrzymała i super jakości, dzieciaki ważą około 14kg, wywrotką wjeżdżają we wszystkie meble, a jedyne ślady zużycia na zabawce to kurz na kółkach (w przeciwieństwie do poobijanych mebli ;-)). 

Z B.Toys mamy także betoniarkę, śmieciarkę i sorter - wszystkie są super wykonane i bardzo polecam. 

Klocki Lego Duplo


Duplo to mój hit - długo to była jedyna zabawa, jaką faktycznie lubiłam. Teraz Lila codziennie coś buduje, każdego dnia jej konstrukcje stają się bardziej zaawansowane. Roszek próbuje naśladować. Lego Duplo są prawie niezniszczalne (mamy klocki, którymi ja się bawiłam w dzieciństwie), nie ma bardzo małych elementów (chociaż stanięcie na nie w nocy boli równie mocno, co na małe lego..), świetnie wpływają na rozwój dzieci. My mamy ich już za dużo, ale jak widzę, że codziennie się bawią, to jakoś nie mam serca pochować nawet części z zestawów. 

Niżej linki do Allegro, ale jak Wam się nie spieszy z zakupem, to warto obserwować ceny, bo można sporo zaoszczędzić. Polecam stronę https://promoklocki.pl/ - znajdziecie tam historię cen, najniższe ceny i aktualne oferty. Ostatnio kupowałam zestaw na urodziny Roszka i obserwując 2 tygodnie wahania cen, oszczędziłam ponad 100zł.  

Zestawy, które u nas najlepiej się sprawdziły to:
Wesołe miasteczko 10840  (prawie identyczny, tańszy zestaw to park rozrywki
Szpital miejski (5795 - stary zestaw, dostępne tylko używane, ale u nas to hit, dlatego dopisuję)

A na urodziny Roszek dostanie teraz pociąg parowy wraz z dodatkowymi torami i wiaduktami (aktualizacja: odkąd mamy te zestawy to są absolutnym hitem! Dokupuję właśnie kolejny zestaw żeby móc budować ciekawsze trasy). 
Oprócz tych zestawów mamy jeszcze trochę używanych (np. zamek księżniczek), klocki od kuzyna czy z mojego dzieciństwa. Powstał nam spory zestaw, który ciągle łączymy i mieszamy. Na start fajnie mieć trochę klocków podstawowych, ludzików, zwierząt, pociągi i płytkę konstrukcyjną. 

Lalka Paola Reina 

Lalka Paola Reina

Lalki długo leżały w kącie, ale aktualnie ciągle są przebierane, tulone, lulane (dzieci naśladują czynności przy noworodku :)). Polecam Wam hiszpańską lalkę Paola Reina, bo pięknie pachnie, jest anatomiczna i super wykonana. Mamy też chłopca Miniland, ale nie cieszy się takim zainteresowaniem (nie jest tak miękka, nie pachnie tak ładnie jak Paola Reina). 


Na teraz to tyle, ale będę aktualizować wpis, bo często zmieniamy zabawki i na pewno zapomniałam o jakiś. 
Pozdrawiam,
Kaja

Podobało Ci się? Podaj dalej
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz